Przychodnia zdrowia Ursynów

Centrum Zdrowia Ursynów

Przychodnia zdrowia Ursynów

jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.

We wrześniu 2004 roku rozpoczęło swoją działalność. Od początku istnienia ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie bezpłatnych usług medycznych w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej u dorosłych i dzieci. Lokalizacja naszej placówki jest korzystna ze względu na położenie w sercu Ursynowa i bliską odległość od stacji metra Imielin.

Zaletą naszej Przychodni Zdrowia są dobre warunki lokalowe oraz krótki okres oczekiwania na wizytę. Zatrudniamy profesjonalną kadrę lekarską i pielęgniarską. Personel pracujący w naszym Centrum Zdrowia jest otwarty i życzliwy dla każdego pacjenta. W CZU mamy wielu znakomitych specjalistów, pracujących w różnych klinikach na terenie Warszawy.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną. Zajmujemy się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, hołdując zasadzie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ze względu na dobrą opinię, na którą pracowaliśmy przez ubiegłe lata, należą do nas pacjenci nie tylko z Ursynowa, ale też z sąsiednich dzielnic Warszawy.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych Centrum Zdrowia Ursynów.

Przychodnia Zdrowia Ursynów

Nasz Zespół

Przychodnia zdrowia Ursynów

lic. piel. Sylwia Węglarz

Godziny przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
8-18 8-18 8-18 8-18 8-18

mgr poł. Sylwia Leszczyńska-Duda

Godziny przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
TERMINY RUCHOME

Renata Kazanowska-Dziedzic

Katarzyna Pyłko

Anna Czwarno

Godziny przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
8-18 8-18 8-18 8-18 8-18